Our YouTube channel

Subscribe to our video channel. On it we are telling and showing all our new products!

Subscribe to YouTube channel

Polesie Tr Toys in Elazig

2Dünyada tek bir çocuk bile oyuncaksız kalmasın” diyerek çıktığımız bu yolda, koliler dolusu oyuncağımızı Elazığ ve Malatya’daki depremden etkilenen çocukların yüzlerini güldürmek, biraz olsun acılarını hafifletebilmek için gönderdik. Bunun yanı sıra; Hem Polesie Tr çalışanları, hem Sinop halkı, hem de Sinop esnafı birbirlerine kenetlenerek gönüllerinden kopan yiyecek, içecek, kıyafet, temizlik ve mutfak malzemeleri, battaniye gibi en önemli ihtiyaçları el birliği ile büyük bir kamyona yükledik.

Polesie Tr Ailesi olarak böyle zamanlarda, birlik ve beraberliğin önemine inanıyoruz. Bu önemli günde bize destek veren Yavuz Meşrubat'a, 2A Ambalaj & Endüstriyel'e, Karakaş Gıda'ya, Deniz Bakliyat'a, Şahinkaya Ticaret'e, As Sac Profil'e, Lala Köyü Kültür ve Turizm Derneği'ne, Deniz Harfiat Tur Turizm Taşımacılık'a ve Mert Nakliyat' a bizleri yalnız bırakmadıkları için teşekkür ederiz.

Depremde hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Umarız aynı acıları tekrar yaşamayız.